Нідерланди пропонують запроваджувати санкції ЄС за порушення прав людини

Дата: 21 Листопада 2018
A+ A- Підписатися

Нідерланди пропонують створити загальноєвропейський механізм санкцій щодо порушень прав людини, який дозволить ефективніше боротися з порушниками.

Про це заявив глава МЗС Нідерландів Стеф Блок, повідомляє сайт голландського відомства.

“Права людини, які лежать в основі Європи, вимагають багатогранного підходу. І ми вважаємо, що санкції в галузі прав людини є необхідним додатковим інструментом. Доповненням до кримінального законодавства. Але також необхідно доповнити вже наявні географічні та тематичні санкції”, – сказав Блок.

Він зазначив, що санкції за географічною ознакою не завжди можна застосувати, тому що вони “іноді є занадто тупим інструментом і можуть бути надто політичними”.

“Глобальний режим санкцій дозволить нам боротися з порушеннями прав людини у всьому світі навіть у складних, політично чутливих ситуаціях. Візьміть керівників поліції, які вербують дітей віком до восьми років. Державні чиновники, які зловживають своїми посадами, щоб ґвалтувати жінок. Тюремні службовці, які систематично катують представників ЛГБТ або національних меншин. Ми в ЄС можемо гарантувати, що ці злочинці відчують наслідки своїх дій”, – підкреслив міністр.

Раніше міністри закордонних справ країн Євросоюзу ухвалили новий режим санкцій для фізичних і юридичних осіб, які причетні до створення й застосування хімічної зброї.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: