“Нарешті ми з’єдналися”: до Сенцова в Київ переїхали мати та син

Дата: 13 Січня 2020
A+ A- Підписатися

До звільненого минулого року з російського полону режисера Олега Сенцова в Київ з Криму переїхали мати та син. 

Про це сам режисер повідомив на сторінці у фейсбуку. 

Я не дуже полюбляю говорити про моє особисте життя, але нещодавно відбулась важлива подія для нашої родини. Нарешті ми…

Gepostet von Oleg Sentsov am Montag, 13. Januar 2020

За словами Сенцова, з окупованого півострова дуже важко було перевезти його сина, адже в його колишньої дружини з ним різні політичні погляди. 

“Влад знаходився не тільки в сумних умовах, але і під тиском пропаганди та брехні. Але два тижні в Україні йому вистачило, щоб ця пелена спала”, – розповів він. 

Відомо, що син Сенцова має розлад аутичного спектру, проте в Києві хлопця вже влаштували до звичайної школи з інклюзивним навчанням. 

Нагадаємо, що 7 вересня минулого року Україна та Росія провели масштабний обмін в’язнями, в межах якого звільнили 24 полонених моряків, Романа Сущенка, Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Володимира Балуха та інших політв’язнів, яких РФ роками незаконно утримувала у себе. 

Одразу після звільнення мати Сенцова Людмила та син Владислав приїхали до Києва, щоб побачитись із колишнім політв’язнем, однак мусили повернутися до півострова. За п’ять років, які провів в ув’язненні режисер, рідні мали можливість спілкуватися з ним лише 20 хвилин на місяць. За цей час він встигав дізнатися лише про здоров’я та успіхи дітей. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter