Напали на хірурга Національного інституту раку, який проводив аудит установи

Дата: 25 Травня 2020
A+ A- Підписатися

Головний лікар Національного інституту раку Андрій Безносенко заявив, що 25 травня напали на його заступника – хірурга Анатолія Шудрака, який проводив аудит закладу. Це вже другий напад на медиків інституту від початку цього року.

Як розповів Андрій Безносенко в коментарі виданню ZMINA, інцидент трапився близько восьмої ранку перед головним входом в установу: зловмисник напав зі спини, все відбувалося фактично на очах у пацієнтів.

Удари були не тільки кулаком, бо в нього розсічена потилиця. Ми надали допомогу, приїхала поліція – він написав заяву. Зараз поїхав на експертизу знімати побої“, – зазначив головлікар НІР.

Національний інститут раку бачив багато, але ніхто не очікував, що о 8 ранку, коли пацієнти та лікарі входять в клініку,…

Опубліковано Андрієм Безносенком Понеділок, 25 травня 2020 р.

За його словами, Анатолій Шудрак входить до ревізійної комісії, яка була створена для аналізу матеріальних активів Інституту раку у квітні, після того як контракт директорки установи Олени Колесник закінчився і виконувачем обов’язків керівника став Олександр Яцина.

Комісія чи то у п’ятницю, чи то сьогодні має закінчити роботу. Там – велика нестача. Це великі кошти – 9 мільйонів. Інших проблем (в Анатолія Шудрака. – Ред.) не було. Я його знаю досить давно. Ми познайомилися, коли він був головним хірургом Міністерства оборони. Війна почалася, і він рік прожив на війні, розбудовував польові шпиталі, хірургів навчав, тобто це людина свідома, і цей напад – точно не “побутове”, не пограбування перед входом на роботу“, – сказав додав Безносенко.

Раніше, 11 березня, трапився напад на самого Андрія Безносенка, головного лікаря Національного інституту раку, на подвір’ї багатоквартирного будинку, де той мешкає. Чоловіку розпилили газ із балончика в обличчя, а коли він почав тікати – наздогнали його і побили.

За словами потерпілого, на відео з камер спостереження, яке він передав поліції, видно, що нападники очікували близько двох годин, поки він заїде у двір і вийде з машини.

Поліція тоді почала провадження за ч. 4 ст. 296 (“Хуліганство”) Кримінального кодексу України, але, як повідомив Безносенко виданню ZMINA, станом на 25 травня осіб нападників на нього встановлено не було.

Сам потерпілий вважає напад замовним і підозрює в його організації ексдиректорку Національного інституту раку Олену Колесник та її заступника Олександра Пономаренка, але останні це заперечують (у коментарі “Слідству. Інфо” Пономаренко заявив, що так людей не б’ють, а напад на Безносенка – це інсценування).

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: