Нацрада знову перевірить “112 канал” на предмет розпалювання ворожнечі

Дата: 21 Лютого 2019
A+ A- Підписатися

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу “112 Україна” через висловлювання в ефірі, що містять ознаки розпалювання ворожнечі, популяризації органів держави-агресора та поширення необ’єктивної інформації.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

Зокрема, 30 грудня 2018 року в ефірі телеканалу транслювали передачу “Хто кому Рабінович”, де ведучий Вадим Рабінович сказав:

“Скажіть будь ласка, це нічого, що сьогодні спокійно з фашистськими прапорами ті, які … ну, просто, молодь і провокатори ходять по місту Києву. Це нормально? Це нічого, що в багатьох військових підрозділах нашої країни татуювання, свастики. Це як? Співвідноситься з нашим завтрашнім днем?”.

Питання у Нацради викликали слова Рабіновича і під час ефіру передачі “LIVE” 27 січня цього року.

“Хочете України, яка своїми героями бачить ось цих ось послідовників фашизму, – вибирайте фашизм! Але скажіть чесно: нам подобаються ці фашисти … Нам нав’язують цю штучну якусь ідеологію “Бандерштату”, – сказав політик.

Можливе порушення законодавства знайшли і в інтерв’ю з Миколою Азаровим, де він негативно висловлювався про Євромайдан та заперечував російську агресію на Донбасі.

“Але основа конфлікту, запам’ятайте, – це державний переворот. Не було б державного перевороту, відбулися б дострокові вибори – був би Крим в Україні, і був би Донбас в Україні, був би мир, злагода і стабільність. Це ясно показало націоналістичний неонацистський характер влади, що прийшла”, – сказав колишній очільник уряду.

Також Нацрада побачила розпалювання ворожнечі у неправдивій новині про те, що у Вінниці 20 молодиків увірвалися до кафедрального собору після служби та вигнали звідти священиків.

Регулятор звернеться і до регіональних компаній “Аріадна ТВ”, “Лідер ТВ”, “Партнер ТВ”, “ТВ Вибір” і “Новий формат ТВ”, які мовлять з аналогічною до “112 Україна” програмною концепцією, з проханням надати записи їхніх ефірів для аналізу.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter