На Київщині вбили адвоката – ймовірно, за виграну справу

Дата: 25 Березня 2015
A+ A- Підписатися

23 березня біля села Рожни в Броварському районі Київщини біля глухого болота рибалка знайшов тіло адвоката Юрія Ігнатенка. Колеги адвоката вважають, що його вбили, бо хотіли помститися за виграну ним справу.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Ради адвокатів Київської області

Після акту обстеження, попередньою причиною смерті адвоката експерти назвали спинномозкову травму. Юрія Ігнатенка кілька разів ударили ззаду важким предметом.

Колеги правозахисника пов’язують вбивство з його професійною діяльністю, адже 18 березня той виграв справу майнового характеру, розгляд якої тривав понад чотири роки. 

Знайдено відеозаписи з камер спостереження у Борисполі, а потім – на виїзді з міста, які свідчать, що адвоката везли на машині, а перед тим він зустрівся з двома людьми. Також було знайдено свідка, що бачив побиття, знайшли куртку Ігнатенка з відірваними рукавами та два місця з великими калюжами крові.

Дружина адвоката передала членам Ради адвокатів Київської області свідчення самого загиблого, який вів власну “хронологію подій” щодо резонансної справи.

“Дружина Ігнатенка привезла мені весь пакет документів по цій справі, який вона знайшла. Якщо читати матеріали уважно, то можна зробити висновок про певну зацікавленість у цій справі й працівників правоохоронних органів. Постанови дільничного Чумака… Дії слідчого Тютюна… Реакція оперативного працівника внутрішніх справ Хом’яка – всі вони досить дивні. Насторожує й той факт, що жодна справа з приводу розбійних нападів на Нинько (жінку, яку захищав Ігнатенко – ред.) та адвоката не зрушили з “мертвої точки”. Все це дає привід сумніватися у неупередженості бориспільських правоохоронців… Юру викрали не для вирішення проблеми, адже вже є рішення суду. Це було покарання, помста”, – впевнений адвокат Олег Кузьменко.

За словами його словами, у цій справі перш за все необхідно забезпечити участь адвокатів як захисників потерпілих (сина та дружини Юрія Ігнатенка); забезпечити додатковий контроль Комітету захисту професійних прав адвокатів та реалізації гарантій адвокатської діяльності Ради адвокатів Київської області за цією кримінальною справою на усіх етапах її розгляду; ініціювати проведення перевірки діяльності вищезгаданих працівників правоохоронних органів.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: