У Харківській області понад 121 000 зареєстрованих переселенців – регіональний штаб

Дата: 14 Січня 2015
A+ A- Підписатися

На Харківщині на даний час зареєстровано 121,1 тис. вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей. У ці дні триває заселення 84 сімей у модульни будинки, надані урядом Німеччини.

Про це повідомили УНІАН у прес-службі Харківської облдержадміністрації з посиланням на голову Регіональної штабу з надання комплексної допомоги переселенцям із зони АТО Олександра Волобуєва.

За його даними, регіональним штабом вже надане житло 38 тисячам вимушених переселенців.

На сьогодні Харківська область є транзитною, і нові переселенці вже відправляються вглиб країни“, – зазначив Волобуєв.

Він додав, що у ці дні в Харкові вимушені переселенці з Донбасу заселяються в містечко з модульних будинків, яке надав уряд Німеччини.

Уже визначено 84 сім`ї – 383 людини, з них 203 дитини. Крім того, керівництво області наприкінці минулого року виділило кошти на облаштування місць для проживання 230 осіб у містах Лозова та Барвінкове”, – сказав Волобуєв.

Як відомо, проект з надання тимчасового житла жителям Донецької та Луганської областей в зимовий період реалізується на кошти уряду Німеччини, Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ). Передбачається, що містечко з модульних будинків у Харкові зможе вміщати близько 400 вимушених переселенців.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: