На Донбасі – режим надзвичайної ситуації, по всій країні – підвищена готовність

Дата: 26 Січня 2015
A+ A- Підписатися

Кабмін запровадив режим підвищеної готовності до реагування на надзвичайні ситуації по всій Україні. Режим надзвичайної ситуації запроваджено на Донеччині та Луганщині.

Як пише “Інтерфакс Україна“, про це повідомив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк на виїзному засіданні Кабміну в Держслужбі з надзвичайних ситуацїй сьогодні у Києві.

Нами введено режим підвищеної готовності на всій території країни“, – сказав він.

Уряд з метою координації органів влади та безпеки громадян запровадив режим надзвичайної ситуації на території Донецької та Луганської областей, зазначив Яценюк.

Режим надзвичайної ситуації регулюється Кодексом цивільного захисту України, який було затверджено у жовтні 2012 року.

Кодекс встановлює, що надзвичайні ситуації, залежно від характеру походження подій, що зумовили їх, поділяться на військові, соціальні, техногенні або природного характеру.

Залежно від масштабів і особливостей надзвичайної ситуації державна система під керівництвом Кабміну може функціонувати в чотирьох режимах: повсякденного функціонування; підвищеної готовності; надзвичайної ситуації та надзвичайного стану.

Кодекс цивільного захисту також зобов’язує громадян дотримуватися правил поведінки, безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях, накладає на них і на суб’єктів підприємницької діяльності певні зобов’язання.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: