На окупованих територіях росіяни розпочали “референдуми”: у Мелітополі зранку пролунав вибух

Дата: 23 Вересня 2022
A+ A- Підписатися

У тимчасово окупованому Мелітополі зранку 23 вересня пролунав потужний вибух, що змусив містян залишатись вдома й фактично допоміг окупантам проводити так званий “референдум”, обходячи будинки мелітопольців. 

Про це розповів мер Мелітополя Іван Федоров

Листівки, які розповсюджують партизани на окупованих територіях. Фото: телеграм-канал “Жовта стрічка”

З 23-го по 27 вересня на окупованих територіях росіяни оголосили проведення так званого “референдуму” за приєднання до РФ. 

Чотири дні “голосування” проводитимуть побудинковий обхід, роздаючи бюлетені. У мережі вже публікують відео з окупованого Донецька, на яких групи людей ходять серед будинків з портативними колонками, з яких жіночий голос повторює: “Виборча комісія готова врахувати ваші голоси прямо біля вашого дому”.

Українські військові казали, що групи для обходу помешкань мають при собі зброю та фактично будуть примушувати людей голосувати.

Напередодні Генштаб ЗСУ повідомляв, що в окупованих населених пунктах Херсонської області росіяни під приводом розподілу гуманітарної допомоги намагаються отримати від місцевих жителів їхні особисті дані. 

Фото: телеграм-канал Івана Федорова

Мер Мелітополя Федоров у найближчі декілька днів порадив мешканцям міста не відчиняти двері.

“Не відчиняйте двері агітаторам. Не ходіть на виборчі дільниці. Повністю ігноруйте весь виборчий процес. Тримайтесь якнайдалі від росвійськових і ворожої техніки. Поряд з ними постійно щось вибухає”, – каже Федоров. 

Проведення так званих референдумів на окупованих територіях України вже засудили у світі, зокрема лідери “Великої сімки”, а також у ЄС. 

Нагадаємо, що окупанти, за даними СБУ, планують залучати дітей до голосування на псевдореферендумах. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter