На Херсонщині з-під російських ударів евакуювали родину з дитиною, їхніх сусідів та кота

Дата: 12 Червня 2026
A+ A- Підписатися

У Херсонській області поліція допомогла евакуюватись з-під російських обстрілів групі цивільних. 

Про це розповіли у Нацполіції. 

Скриншот відео

Родина з чотирирічною донькою та їхні сусіди лишались у Бериславському районі області, що постійно потерпає від ударів росіян, особливо дронами.

“Люди бояться залишатися вдома, адже будь-якої миті у двір чи будинок може влучити дрон”, — кажуть службовці. 

Евакуацію проводили у два рейси, щоб усі охочі поїхати могли розміститись усередині авто. Із собою люди взяли найнеобхідніше, а також не забули кота. 

Людей спочатку доправили до стабілізаційного пункту. Звідти вони за допомогою місцевих посадовців поїхали до рідних.

Нагадаємо, що правозахисники критикують закон про обов’язкову евакуацію, а ZMINA розповідала, на які проблеми звертають увагу.

Окрім цього, поселення евакуйованих до установ критикує частина дотичних до процесу, тож ZMINA пояснювала, чи є альтернативи, бо однією з головних проблем переселенців на новому місці лишається житло.

Поділитися:
Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter або ⌘+Enter.