Із 10 сіл Богинівської громади на Дніпропетровщині оголосили обов’язкову евакуацію

Дата: 25 Липня 2026
A+ A- Підписатися

У Синельниківському районі Дніпропетровської області оголосили обов’язкову евакуацію родин з дітьми з десяти населених пунктів Богинівської громади.

Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.

Евакуація дітей з Дніпропетровщини. Архівне фото

За його словами, виїхати до безпечніших регіонів мають 222 родини, в яких виховуються 364 дитини.

До процесу вивезення людей залучили співробітників ДСНС, правоохоронців та представників гуманітарних організацій. Евакуація здійснюється узгодженими безпечними маршрутами до спеціальних хабів.

“В області працюють п’ять транзитних центрів. У них людям надають фінансову, медичну, психологічну та юридичну допомогу, а також забезпечують продуктами й засобами гігієни. За потреби фахівці допомагають відновити втрачені документи”, — зазначив Ганжа.

Голова ОВА підкреслив, що загалом на Дніпропетровщині обов’язкова евакуація всього населення наразі триває з 3 громад Нікопольського району та 8 громад Синельниківського району.

За даними ОВА, лише за останні десять днів із цих прифронтових територій виїхали понад 1100 дорослих та більше ніж 400 дітей.

Очільник області вкотре закликав жителів населених пунктів, які систематично перебувають під обстрілами російських військ, не наражати себе на небезпеку та евакуюватися.

Нагадаємо, що в другій половині червня поточного року за 10 днів поліціянти спецекіпажу “Білий янгол” з прифронтового селища Межова на Дніпропетровщині здійснили 12 евакуаційних рейсів та вивезли 11 людей.

Поділитися:
Знайшли помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter або ⌘+Enter.