Минулої доби на Донеччині армія РФ вбила одну людину і поранила ще 18 цивільних

Дата: 31 Січня 2025
A+ A- Підписатися

За минулу добу на Донеччині росіяни вбили одну людину і поранили 18 цивільних, з них двоє дітей.

Про це повідомили в поліції області.

Наслідки російських обстрілів Донеччини

Поліціянти зафіксували  3 784 ворожих удари по лінії фронту та житловому сектору.

Під вогнем були 14 населених пунктів: міста Білицьке, Костянтинівка, Краматорськ, Лиман, Покровськ, Родинське, Торецьк,  селище Дробишеве, села Білокузьминівка, Гришине, Іванопілля, Комар, Тихонівка, Федорівка.

Руйнувань зазнали 89 цивільних об’єктів, з них 83 житлових будинки.

Наслідки російських обстрілів Донеччини

“Іванопілля росіяни накрили з артилерії – вбили мирного жителя, пошкодили 10 приватних осель”, – зазначили в поліції.

Там додали, що Краматорськ росіяни атакували з реактивної системи залпового вогню “Торнадо-С” з осколково-фугасним снарядом. За уточненими даними, поранені 11 людей, з них двоє дітей, 7 і 8 років. Крім того, пошкоджені шість багатоквартирних будинків.

Нагадаємо, 30 січня внаслідок обстрілу російськими військовими міста Краматорськ на Донеччині щонайменше тринадцятеро цивільних дістали поранень. 

Раніше ZMINA повідомляла, що з Донеччини евакуйовані або самостійно виїхали понад мільйон людей. Разом з тим, в області залишаються близько 304 тисяч цивільних, обов’язкова евакуація у регіоні триває.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter