НАТО допоможе МВС побороти ґендерну нерівність

Дата: 13 Листопада 2017
A+ A- Підписатися

Міністерство внутрішніх справ співпрацюватиме з Представництвом НАТО в Україні для імплементації Резолюції Ради безпеки ООН 1325 “Жінки. Мир. Безпека”. Її реалізація є частиною стратегії МВС щодо залучення жінок до правоохоронної діяльності.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Сьогодні впровадження принципу гендерної рівності в органах системи внутрішніх справ є одним з пріоритетів МВС, наголосив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

“Кількість жінок в органах та підрозділах служби цивільного захисту складає 12,5% загальної чисельності, в апараті ДСНС – 47,2 %. У Держприкордонсужбі 24% особового складу – жінки, з яких 13% – офіцери. В структурі Національної поліції працює 21,8% жінок. Відсоткове співвідношення кількості військовослужбовців-жінок у Нацгвардії до кількості військовослужбовців-чоловіків становить 6,2 %. Проте, ми продовжуємо розвивати напрямок забезпечення гендерної рівності та рівного доступу до можливостей в органах системи внутрішніх справ”, – зауважив він.

Голова Представництва НАТО Александер Вінніков вважає, що співпраця з представниками МВС сприятиме приверненню уваги до проблеми участі жінок у конфліктах.

“Наша мета –  привернення уваги до великої ролі, яку жінки відіграють у подоланні конфлікту та встановленні миру. Це питання є одним з найважливіших у діяльності НАТО в Україні”, – наголосив він.

У МВС створена робоча група, метою якої є імплементація резолюції Ради безпеки ООН 1325.

Національний план дій з виконання Резолюції “Жінки, мир, безпека” на період до 2020 року затвердили в лютому 2016 року. Він має сприяти стабільному миру, розв’язанню конфліктів, активізації участі жінок у миротворчих процесах, забезпеченню захисту жінок та дівчат, які постраждали внаслідок конфлікту, а також запобіганню та протидії ґендерно зумовленому насильству.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: