Можливості доступу до пенітенціарних установ можуть зменшити

Дата: 23 Червня 2015
A+ A- Підписатися

Правозахисники зазначають, що у змінах до Кримінально-виконавчого кодексу передбачено скасування норм, які сприяли більшій відкритості пенітенціарних установ.

На офіційному сайті Української Гельсінської спілки з прав людини з цього приводу оприлюднено звернення Харківської правозахисної групи до міністра юстиції Павла Петренка. Звернення відкрите до підписання.

Експерти проаналізували проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення виконання кримінальних покарань та реалізації прав засуджених”, який було розміщено Державною пенітенціарною службою України на своєму сайті для громадського обговорення.

Правозахисники дійшли висновку, що проект містить норми, необхідні для функціонування пробації (умовного засудження) та забезпечення окремих прав засуджених, але також містить і норми, регресивні з точки зору прав людини.

Особливе занепокоєння викликає пропонована редакція частини 3 статті 24 Кримінально-виконавчого кодексу України. Вона передбачає нівелювання норми, що вже стала надбанням громадянського суспільства та почала сприяти відкритості та прозорості роботи пенітенціарних установ.

Вилучається норма, згідно з якою представники громадськості та органів державної влади мають право без спеціального дозволу відвідувати кримінально-виконавчі установи “без обмеження в часі”, “ознайомлюватися з особовими справами засуджених, іншими документами тощо”, “ознайомлюватися із звітністю, у тому числі й  статистичною, проводити ревізії”, “перевіряти додержання законодавства, оскаржувати протиправні дії (бездіяльність) посадових та службових осіб установ виконання покарань”.

Крім того, пропонується виключити правило, за яким відвідувачам установ повинні повідомляти про притягнення до відповідальності винних у виявлених порушеннях протягом 10 днів з дня отримання відповідної  вимоги про притягнення.

Правозахисники вимагають залишити у чинній редакції норму, яка закріплена у частині 3 статті 24 КВК України.

Нагадаємо, за даними Харківської правозахисної групи, яка здійснювала моніторинг у колоніях №№ 25, 58, 70 та 100 у Харківській, Житомирській та Хмельницькій областях, у лютому виявлено шкідливі для здоров’я робочі умови, відсутність засобів захисту, заниження, а подекуди й невиплату заробітної платні.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: