Монітори фіксують збільшення навантаження на КПП у зоні АТО

Дата: 03 Грудня 2015
A+ A- Підписатися

У другому півріччі суттєво зросло навантаження на два пункти пропуску на лінії розмежування зони АТО – “Зайцеве” та “Новотроїцьке”.

Про це повідомляють монітори громадської організації “Фундація.101”.

Вони стверджують, що на КПП “Новотроїцьке” піки навантаження припали на жовтень та листопад 2015 року.

“Якщо з січня по травень середня кількість людей, які перетинають контрольний пункт в кожному з напрямків, становила приблизно від 18 до 30 тисяч, то з червня ця кількість збільшилась — стала приблизно від 43 до 100 тис. на місяць”, – йдеться у їхньому звіті. 

Аналогічну ситуацію помітили і на КПП “Зайцеве”.

“З січня по травень середня кількість людей, які перетинають контрольний пункт, становила від 10 до 30 тис. на місяць. З червня спостерігається значне збільшення — від 50 до 100 тис. людей в кожному з напрямків із піками навантаження на липень та листопад цього року”, – говорять монітори.

Окрім цього, в організації помітили зростання кількості людей, які їдуть на окупованому територію, у порівнянни з тими, хто виїжджає з неї: “В цілому, протягом зазначеного періоду, через КПВВ “Новотроїцьке” на окуповану територію виїхало 545,3 тис. людей, а повернулось на контрольовану — 469,2 тис. В той же час через КПВВ “Зайцеве” на окуповану територію виїхало 492,9 тис. людей, а повернулось — 450,1 тис”.

В організації радять збільшити кількість пропускних пунктів та збільшити ефективність роботи логістичних центрів. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: