“Миротворець” оновив список журналістів на своєму сайті

Дата: 20 Травня 2016
A+ A- Підписатися

Автори центру “Миротворець” вибачились за публікацію від 12 травня списку журналістів, акредитованих терористичною організацією “ДНР”. Вони водночас оновили список.

Про це повідомляє УП з посиланням на заяву ресурсу.

“Багато журналістів вимагали від нас вибачень і ми, нарешті, зрозуміли – чому. З цього приводу колектив Центру приносить свої щирі вибачення, оскільки список дійсно виявився не першої свіжості”, – йдеться у заяві.

“Справа в тому, що опублікований на сайті список був отриманий від т. зв. міністра пропаганди терористичної організації ДНР Олени Нікітіної (Пушиліної) в грудні місяці 2015 року та містив трохи більше 4000 записів”, – заявили в “Миротворці”.

Тому на сторінці оприлюднили “свіжий” список “датований лютим 2016 року, що містить 5412 записів, серед яких 2082 це російські журналісти, а 1816 – журналісти інших країн.

Автори ресурсу вважають, що інформація про акредитовані при незаконному збройному формуванні Донеччині журналістів публікується відповідно до статті 17 Конституції України і статті 29 Закону України “Про Інформацію”.

Раніше повідомлялось, що сайт “Миротворець” вирішив відновити свою роботу. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: