Мінсоцполітики до кінця місяця внесе програму психологічної реабілітації атошників

Дата: 20 Жовтня 2016
A+ A- Підписатися

Міністерство соціальної політики планує до кінця жовтня подати на розгляд уряду проект постанови щодо психологічної реабілітації учасників АТО.

Про це у середу заявив заступник міністра Віктор Іванкевич, виступаючи на парламентських слуханнях, повідомляє Укрінформ.

За його словами, Мінсоцполітики вже розробило проект постанови Кабінету міністрів “Питання психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції”.

Вона затверджує порядок організації психологічної реабілітації та психосоціального супроводу військовослужбовців-учасників бойових дій та прирівняних до них осіб, осіб, звільнених з військової служби, які брали участь в АТО чи виконували службово-бойові завдання в екстремальних бойових умовах, та деяких інших категорій населення.

“На сьогодні цей проект пройшов широке обговорення громадськості і ми його до кінця цього місяця маємо намір внести на розгляд Кабінету міністрів”, – зазначив Іванкевич.

Крім того, він розповів, що планується також затвердити перелік психологічних послуг, вимоги до надавачів психологічних послуг, вимоги до закладів та установ, які матимуть право надавати ці послуги.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: