Мінкульт обіцяє пустити український сигнал на більшу частину окупованих територій

Дата: 08 Листопада 2019
A+ A- Підписатися

Міністерство культури, молоді та спорту планує за три місяці доставити український сигнал до близько 80% жителів окупованих територій.

Про це розповів очільник відомства Володимир Бородянський в ефірі програми “Право на владу”.

За його словами, у міністерстві робили експерименти з доставлення сигналу до окупованих територій і вони пройшли успішно.

“Ми знаємо, як доставити сигнал до близько 80% жителів окупованих територій, ми робили вже експерименти – ми знаємо, як це зробити і ми це зробимо, і сигнал там буде. Протягом трьох місяців ми можемо це зробити. Я не буду більше розповідати. Ми провели експерименти, ми заміряли, до якого пункту добиває наш сигнал. Все добре в цьому розумінні. Але питання не тільки в сигналі, а у й тому, що саме ми будемо комунікувати з людьми, які там проживають”, – сказав Бородянський. 

Мовити на окупованих територіях буде державний канал двома мовами. 

“Це буде державний канал, який буде сформований на базі нашого іномовлення UATV. на першому етапі це буде розважально-інформаційний канал, який буде об’єднувати в собі найкращі розважальні програми українські і інформаційне мовлення, яке буде державним мовленням. У нас є чітке уявлення, яким чином це буде відбуватися. Я допускаю мовлення на двох мовах. Взагалі мені здається, що нам треба відійти від категоризації “російськомовний канал”, – наголосив міністр.

Про плани створити в Україні державний російськомовний канал ще на початку серпня розповів відповідальний за інформаційну політику в Офісі президента Кирило Тимошенко. Аудиторією цього медіа має стати російськомовне населення, яке проживає на окупованих територіях Криму і в непідконтрольних уряду регіонах Донбасу. Канал збиралися створити на базі UATV. У жовтні Володимир Зеленський порадив жителям Донецької і Луганської областей, які живуть на окупованих територіях, не дивитися російського телебачення.

Відомо, що загалом 41,9% українців вважають, що створення телевізійного російськомовного каналу сприятиме інтеграції непідконтрольних уряду територій.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: