Мами з немовлятами дивитимуться прокатні фільми на спецсеансах у “Жовтні”

Дата: 22 Лютого 2017
A+ A- Підписатися

З 15 березня у кінотеатрі “Жовтень” проводитимуть спеціальні сеанси для мам з немовлятами. На сеансах показуватимуть прокатні фільми, але світло буде не повністю вимкнене, а приглушене, звук буде тихіший, а у зоні перед екраном буде килим з іграшками.

Про це у Facebook-спільноті “Київ дружній до батьків і малюків” повідомила Ольга Мирцало.

“Мами і тати! Маю для вас чудову новину! Кінотеатр “Жовтень” погодився проводити сеанси для мам з малюками 0+! Перший сеанс – 15 березня, 10:00″, – написала вона.

Попередньо кіносеанси будуть проводитися на регулярній основі один раз на тиждень.

“Оскільки ініціатива була запропонована від імені групи, ми разом з вами можемо вибрати (доросле) кіно для перегляду!”, – написала активістка.

Мирцало додала, що кінотеатру від групи подарують 2 пеленатори, а кінотеатр у свою чергу надасть мікрохвильовки для підігріву їжі малюкам.

Також активістка планує зібрати іграшки для старших діток. 

Директорка “Жовтня” Людмила Горделадзе підтвердила “Українській правді. Київ”, що такий проект планують втілити.

Кіно показуватимуть у великому залі на 400 місць.

“Перший сеанс запланований на 15 березня. Поки дівчата ще не обрали фільм, але уже запланований “тихий сеанс” на 10 ранку”, – сказала Горделадзе.

У залі не буде темно, буде приглушене світло, буде тихіший звук. Більше того, перед сценою планують влаштувати дитячу зону – постелити великий килим, встановити манежі для маленьких, щоб там були іграшки.

Фільми на перегляд обиратиме актив мам, але лише з тих, що йдуть у кінотеатрі, до того ж про обраний фільм керівництво “Жовтня” проситиме повідомляти за 2 тижні до перегляду.

“Нині ми переймаємося тим, щоб усе влаштувати, щоб купити необхідні речі, щоб облаштувати місце для зберігання цих речей. Думаємо, чи мають це бути сеанси без чоловіків, бо мами хочуть там годувати груддю, то, щоб вони не почувалися незручно. Чи це мають бути сеанси для обох батьків”, – сказала Горделадзе. 

Згодом про “тихі сеанси” повідомлятимуть на сайті “Жовтня” та новому сайті “Жовтень-friends”, який запустять незабаром.

Ціна на квитки становитиме приблизно 50-60 гривень.

Як відомо, з 21 грудня кожної другої середи місяця “тихе кіно” – для батьків з малюками до 1 року – показують у кінотеатрі “Планета кіно” на проспекті Бандери. Показують мультфільми.

Нагадаємо, історія з кінотеатром “Жовтень” почалась після публікації на сайтах УП.Життя та Центр інформації про права людини колонки матері однорічного сина, Ольги Мирцало під назвою “З дитиною вхід заборонено! Про дискримінацію за ознакою… материнства”.

У колонці Ольга розповіла про випадок, коли працівниця кінотеатру не дозволяла їй погодувати дитину на диванчику у фойє на другому поверсі.

Киянка написала, що більше не відвідуватиме сеанси кінотеатру, якому не потрібна вона з малюком.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: