Луценко “поки не бачить” жодного замовника нападів на активістів

Дата: 02 Листопада 2018
A+ A- Підписатися

У понад півсотні справ про напади на громадських активістів правоохоронні органи не встановили жодного замовника.

Про це на оперативній нараді в п’ятницю повідомив генпрокурор Юрій Луценко, інформує “Ліга.net”.

Він зазначив, що кількість нападів на активістів та громадських діячів перевищила 50 випадків, і не виключив, що їх значно більше. “Із цих нападів ми розкрили разом із колегами з інших правоохоронних органів лише третину – за виконавцями. І поки що не бачу жодного замовника. Як би ми не пояснювали складність пошуку замовника, це негатив”, – заявив генпрокурор.

Луценко вважає, що причиною нападів на активістів є те, що у своїй більшості вони є елементом протистояння різних фінансових угруповань, іноді з ознаками криміналу. “Більшість громадських активістів виступають проти тих чи інших забудов. Деякі – ідеалісти – за збереження зелених насаджень, інші – переважно на боці одного з забудовників або воюючого конкурента”, – заявив він

Раніше Юрій Луценко звинуватив у повільному розслідуванні нападів на активістів їх самих, заявивши, що “вина в цій ситуації лежить не тільки на бандитських елементах та неякісній роботі правоохоронних органів, але й на атмосфері тотальної ненависті до влади, яку сіє частина громадських активістів”.

Останнім часом активісти провели низку акцій, вимагаючи результатів розслідування нападів на активістів останніх місяців.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: