Людина з інвалідністю стане головним героєм українського фільму

Дата: 28 Липня 2015
A+ A- Підписатися

Повнометражна стрічка “Інший” – психологічна драма, що розповідає про проблеми людини з інвалідністю.

Як повідомляється на сайті Українського кризового медіа-центру, головну роль у фільмі зіграє Григорій Гришкан – автор кінопроекту, переселенець з Донбасу.

Режисер фільму “Інший” Вінсент Меттель розповідає: “Коли я уперше познайомився з Григорієм, я дуже хвилювався, аби цей проект не був сфокусований на одній проблемі вузької аудиторії. Головне, аби ця стрічка нагадувала українцям про існуючу у суспільстві дискримінацію. Фільм має спонукати шукати шляхи вирішення проблем, а не спрямовувати людей на жалість“.

Проект покликаний розвивати толерантне ставлення до людей з обмеженими фізичними можливостями.

Я саме той інший. І я хочу довести суспільству, що навіть людина, яка функціональними можливостями відрізняється від інших, може бути успішною. За сценарієм головний герой – власник успішного бізнесу, автівки преміум-класу, елітної нерухомості. Проте у нього немає родини. Такі люди, як і усі, хочуть кохати та бути коханими“, – розповів головний герой стрічки Григорій Гришкан.

Григорій не є професійним актором, але режисер дивується його завзятості.

Автори планують показувати стрічку не лише в Україні, але й подати заявку на участь у Каннському кінофестивалі. Зараз триває збір коштів на фільм – для його створення потрібно 50 тисяч доларів. Усі зібрані з прокату кошти знімальна група планує повернути інвесторам.

У складі знімальної групи буде український актор Олексій Горбунов, як композитора планують запросити лідера гурту “Океан Ельзи” Святослава Вакарчука. Дату прокату поки що не розголошують.

Фото: Український кризовий медіа-центр

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: