Лікування отримують менше половини дітей зі СНІД у всьому світі

Дата: 29 Листопада 2017
A+ A- Підписатися

Лише 43 відсотки усіх дітей віком до 15 років, інфікованих вірусом імунодефіциту людини, мали у 2016 році доступ до антиретровірусної терапії.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Серед дорослих доступ до лікування мають 54 відсотки, заявила у Мюнхені у середу, 29 листопада, благодійна організація SOS-Kinderdörfer. “Попри всі успіхи у стримуванні пандемії, діти, порівняно з дорослими, мають помітно обмеженіші шанси на лікування”, – цитує інформагенція KNA речника організації Луая Яссіна.

Водночас Яссін вказав і на позитивні тенденції. Порівняно з 2010 роком кількість випадків передачі вірусу від матері до дитини скоротилася на 43 відсотки.

У 2016 році у світі налічувалося два мільйони дітей з ВІЛ-інфекцією. 90 відсотків з них проживають у африканських країнах на південь від Сахари. Щонайменше 16 мільйонів дітей у Африці втратили принаймні одного з батьків через СНІД. Щодня близько тисячі ембріонів та немовлят заражаються вірусом.

У 2017 році в Україні щодня реєстрували 48 випадків захворювання на ВІЛ-інфекцію, 24 захворювання на СНІД та 8 випадків смерті від СНІДу. На початку 2017 року в Україні мешкало 238 тисяч людей з ВІЛ. Станом на перше листопада цього року в закладах охорони здоров’я під медичним наглядом перебували 139 394 ВІЛ-інфікованих громадян України. За останні 30 років понад 43 тисячі українців померли від СНІДу.

Щороку першого грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: