ЛГБТ-активісти відповіли Кличку, що Марш рівності відбудеться

Дата: 05 Червня 2015
A+ A- Підписатися

Оргкомітет КиївПрайд-2015 дякує меру Києва за турботу про безпеку учасників маршу та за пораду скасувати його, але заявляє, що захід все одно відбудеться.

Про це йдеться у заяві оргкомітету.

Організатори висловлюють жаль з приводу того, що мер та його заступники не знайшли часу на зустріч з організаторами: прохання про зустріч активісти подали за місяць до маршу, однак воно так і залишилось без відповіді.

Активісти заявляють, що Марш рівності відбудеться: “Ми почули пораду, але завтра, 6 червня, ми маємо намір реалізувати наше право на свободу мирних зібрань і вираження та провести Марш рівності. Ці свободи гарантовані Конституцією, а їх дотримання є міжнародним зобов’язанням України“.

Як законослухняні громадяни та платники податків у правовій державі організатори маршу розраховують, що правоохоронні органи та міська влада зроблять все можливе для того, щоб виконати свої обов’язки щодо належного захисту учасників, припинення провокацій, розмежування опонентів та попередження зіткнень.

Нагадаємо, вчора мер Києва Віталій Кличко закликав політичні сили і громадські організації не розпалювати ворожнечу, не створювати протистояння через Марш рівності та утриматися від його проведення.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: