Кримським татарам не дозволили провести власне свято Хидирлез

Дата: 03 Травня 2016
A+ A- Підписатися

У анексованому Росією Криму явку на провладне кримськотатарське свято Хидирлез забезпечують за рахунок заборони проведення його в інших місцях.

Як повідомляє “Крим. Реалії“, зокрема, у Ялті місцевим мешканцям відмовили у проведенні цього свята, посилаючись на неможливість забезпечення заходів безпеки.

ЗМІ опублікували відповідний документ з відмовою від адміністрації Ялти.

 

Фото: Крим. Реалії

“Розглянувши Ваше звернення про проведення свята Хидирлез 3 травня 2016 року в смт. Кореїз, адміністрація Ялти не погоджує проведення цього заходу у зв’язку з відсутністю можливості забезпечення заходів безпеки”, – зазначено у документі.

В адміністрації міста заявили, що 3 травня проводиться Всекримське національне кримськотатарське свято Хидирлез на базі культурно-розважального центру “Шахерезада”.

“Можливості муніципального утворення Ялта в плані забезпечення заходів безпеки будуть спрямовані на проведення святкового заходу”, – зазначили у мерії Ялти і додали, що усі охочі можуть відправитися на святкування Хидирлеза у  Бахчисарайський район.

Як відомо, 3 травня 2016 року підконтрольна Росії влада Криму організувала святкування кримськотатарського свята Хидирлез. У заявленій програмі – презентації національних павільйонів з різних регіонів Криму, в яких представлені побут і традиції кримськотатарського народу, виставки робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва, презентація національної кухні, а також виступ канатоходців з Республіки Дагестан.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: