Крим не повертатимуть військовим шляхом – Клімкін

Дата: 23 Жовтня 2015
A+ A- Підписатися

Анексія Криму ніколи не буде визнана світовою спільнотою. Питання допущення на півострів моніторингових місій ООН та Ради Європи є критичним.

Про це повідомив міністр закордонних справ Павло Клімкін в інтерв’ю газеті “Сегодня“.

Проти такої ядерної держави, як Росія, на військові дії ніхто не піде. Я маю на увазі не тільки Україну“, – сказав міністр.

Він нагадав, що стосовно Криму потрібна чітка стратегія.

Там живуть наші люди, незалежно від того, одурманені вони російською пропагандою чи ні”, – сказав Клімкін.

За словами міністра, Крим не стане розмінною монетою і анексія ніколи не буде визнана світовою спільнотою.

Я розмовляю з дуже багатьма політиками, у мене багато партнерів і друзів. Ні від кого я не чув, що Крим треба визнати. Немає жодного такого політика в Європі, в США… У Китаї ніколи не чув… У Криму складна гуманітарна ситуація, там порушуються права людини. Я зараз борюся, щоб ООН або Раду Європи допустили до Криму, щоб вони на місці моніторили ситуацію – ось це дійсно критично. У нас є послідовність кроків, як далі працювати по Криму“, – сказав міністр закордонних справ.

Нагадаємо, 20 вересня Меджліс кримськотатарського народу розпочав акцію з блокування на пунктах пропуску в Херсонській області вантажного транспорту, що прямує до Криму з продуктами харчування. Таким чином кримські татари прагнуть домогтися звільнення політв’язнів та припинення репресій проти місцевого населення з боку окупаційної влади на півострові. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter