Конфлікт призвів до відчутного обмеження свободи вираження та об’єднань в Україні – ООН

Дата: 03 Червня 2016
A+ A- Підписатися

Збройний конфлікт призвів до відчутного обмеження свободи вираження поглядів, об’єднань, мирних зібрань та релігій по всій території України.

Про це йдеться в доповіді Управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ) щодо ситуації в Україні за період 16 лютого – 15 травня 2016 року.

“Викликають занепокоєння тенденції щодо основоположних свобод на території, підконтрольній Уряду України, включаючи застосування антитерористичного законодавства для обмеження діяльності осіб, які висловлюють позицію, що відрізняється від позиції органів влади”, – сказано в доповіді. 

Водночас в ООН також наголошують, що ситуація зі свободою вираження поглядів на території “ДНР” і “ЛНР” наврядчи сприяє проведенню там виборів.

“На підконтрольних озброєним  групам територіях відсутність свободи поглядів та їхнє вільне вираження, свободи об’єднань та свободи зібрань викликає сумніви в УВКПЛ щодо здатності провести вільні та чесні вибори в Донецькій та Луганській областях у відповідності до Комплексного пакету заходів для виконання Мінських Угод”, – йдеться в документі.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: