Розроблений за підтримки ЛГБТ законопроект про цивільні партнерства відправляють на експертизу в Мін’юст

Дата: 03 Листопада 2016
A+ A- Підписатися

Експертна рада Комітету Верховної Ради України з прав людини на засідання 21 жовтня підтримала законопроект “Про цивільні партнерства в Україні”, розроблений аналітичною групою “Левіафан” спільно з народною депутаткою України VI-го скликання Катериною Лук’яновою та за підтримки ЛГБТ-організації ВБО “Точка опори”. 

Про це повідомляється на офіційному веб-сайті Комітету Верховної Ради України.

Помічник голови комітету ВР з прав людини Григорія Немирі, виконавчий директор ВБО “Точка опори” Богдан Глоба, відзначив на своїй сторінці у мережі Facebook, що тепер законопроект буде відправлений на експертизу до Міністерства юстиції України і після пропозицій міністерства буде зареєстрований міжфракційним об’єднанням “ЄвроОптимісти”, до складу якого входить 26 народних депутатів. 

Текст законопроекту та інфографіка, в якій доступно пояснено мету законопроекту та права, які він регулюватиме, раніше було розміщено на сайті ЛГБТ-організації.

***

Експертна рада – це постійний експертний орган, що представляє різні громадські організації та вузькопрофільних експертів з питань міжнародного права, основоположних прав і свобод людини. На сьогодні Експертна рада налічує 52 індивідуальних членів.  

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: