Колишнього скарбника Ватикану засудили за насильство над дітьми

Дата: 13 Березня 2019
A+ A- Підписатися

Окружний суд Мельбурна засудив до шести років в’язниці за сексуальне насильство над дітьми кардинала Джорджа Пелла.

Про це повідомляє CNN.

77-річного чоловіка визнали винним у злочині, який він скоїв ще в 1996 році. Тоді Пелл був архієпископом Мельбурна та, як стверджує слідство, вчинив сексуальне насильство стосовно двох хлопчиків. Своєї провини чоловік не визнає. Суддя, який розглядав справу, зазначив, що Пелл скоїв свій злочин з “бездушною байдужістю до страждань жертв”.

Адвокати екс-кардинала заявили, що планують оскаржити вирок, адже, на їхню думку, вердикт присяжних за всіма п’ятьма обвинуваченнями був необґрунтованим. Апеляційний суд має почути подання на початку червня. 

Журналісти наголошують, що Пелл – найбільш високопоставлений католицький священик, якого визнали винним у сексуальному насильстві щодо дітей. Із 2014 року він був скарбником Ватикану і радником Папи Римського, через що його називали третьою особою в цій державі.

Як відомо, нещодавно в Польщі активісти створили інтерактивну мапу із сотнями історій насильництва стосовно дітей, яке скоювали католицькі священики. Її автори сподіваються, що вона стане своєрідним заохоченням для інших жертв сексуальних домагань, що стались у стінах церкви, розповідати про свій досвід. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter