Колишній “регіонал” Мірошниченко очолить робочу групу по законопроекту про амністію 2016 року

Дата: 11 Жовтня 2016
A+ A- Підписатися

Парламентський комітет із питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності планує створити робочу групу, у якій будуть опрацьовувати пропозиції президента Петра Порошенка до ветованого закону про амністію 2016 року.

“Головою робочої групи обрали голову підкомітету з питань діяльності Державної пенітенціарної служби комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Юрія Мірошниченка, – ідеться в повідомленні управління апарату Верховної Ради. 

Комітет 5 жовтня розглянув пропозиції президента до цього закону. Під час обговорення члени комітету вирішили повторно звернутися до представника президента у Раді Артура Герасимова щодо необхідності чіткого формулювання тексту змін, які запропонував Петро Порошенко. 

Нагадаємо, 7 липня парламент прийняв закон про амністію 2016-го. Документ передбачає амністію для найбільш вразливих категорій засуджених – вагітних, неповнолітніх, людей з інвалідністю, пенсіонерів, ветеранів війни, зокрема й бійців АТО. Однак Петро Порошенко наклав на законопроект вето. 17 серпня повернув його до парламенту зі своїми зауваженнями для повторного розгляду.

Раніше правозахисники розповіли про ризики, який несе ухвалений парламентом законопроект про амністію 2016 року. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: