Аваков пропонує на керівника Нацполіції Сергія Князєва

Дата: 08 Лютого 2017
A+ A- Підписатися

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков пропонує прем’єр-міністру затвердити керівником Нацполіції Сергія Князєва.

Як написав міністр на своїй сторінці у мережі Facebook, уряд може розглянути цю кандидатуру на засіданні в середу.

Останні 22 роки кандидат юридичних наук, генерал поліції Сергій Князєв працював у карному розшуку – від оперуповноваженого в Білій Церкві до начальника управління в Київській області. Нині він очолює Департамент карного розшуку Нацполіції.

У 2014 році Князєва нагородили Орденом Данила Галицького за мужність і героїзм під час захисту суверенітету України.

“Я сподіваюся, що генерал поліції Князєв, маючи досвід роботи “на землі”, високий особистий авторитет, зарядженість на реформи, відмінний послужний список у карному розшуку і справжній бойовий досвід, – найкраща кандидатура для голови Національної поліції України”, – написав міністр.

Костянтин Бушуєв і Андрій Вишневський також вийшли у фінал конкурсу.

На участь у конкурсі надійшло 70 заявок від кандидатів, але 24 кандидати не відповідали необхідним кваліфікаційним вимогам до посади: мати повну вищу юридичну освіту, стаж роботи в галузі права не менше 7 років, стаж роботи на керівних посадах не менше 5 років. Ці 24 кандидати були зняті з конкурсу, решта 46 були запрошені на кваліфікаційне тестування, яке проходило 24 січня. Три кандидати відмовилися від подальшої участі в конкурсі, і тестування пройшли 43 кандидати.

Відбір претендентів проводив тимчасовий дорадчий орган, створення якої не передбачається законодавством, а є ініціативою міністра Арсена Авакова. До складу комісії увійшли: Мікаел Люнгбо, Джон Монтаніо, Джозеф МакАллістер, Євген Захаров, Роман Романов, Віталій Портников.

Нагадаємо, 14 листопада 2016 року Хатія Деканоідзе подала у відставку з посади керівника Національної поліції, Кабмін задовольнив її прохання. Її обов’язки поки виконує перший заступник голови Нацполіції Вадим Троян.

15 грудня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оголосив консультативний конкурс на посаду керівника Національної поліції.

Раніше експерт Української Гельсінської спілки з прав людини Олег Мартиненко висловив думку, що Міністерство внутрішніх справ підкидає інформаційні приводи, щоб відвернути увагу від необхідності реальних системних змін у реформуванні поліції.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: