Київрада розширила можливості системи відеоспостереження

Дата: 06 Липня 2018
A+ A- Підписатися

Депутати Київської міськради затвердили положення про комплексну систему відеоспостереження в столиці.

Про це повідомила прес-служба КМР.

Минулого року по всьому Києву встановили майже 4 тисячі камер спостереження: 3423 камери у школах, дитячих садках, поліклініках, лікарнях; 33 на об’єктах культури; 306 в центрі міста та на автомобільних мостах через Дніпро.

Тоді мер столиці Віталій Кличко зауважував, що до єдиної системи долучать усі камери відеоспостереження, які працюють у державних і приватних установах.

5 липня поточного року 72 депутати міськради розширили можливості системи відеоспостереження. Тепер комунальні дорожні служби, як користувачі з обмеженим доступом, матимуть змогу лише моніторити загальну картину та роботу своїх підрозділів у різних куточках міста.

Ширший доступ матимуть правоохоронні та спеціальні служби: на основі мотивованого звернення вони зможуть отримати інформацію з відеоархіву чи системи аналізу розпізнавання номерних знаків, облич, порушень правил дорожнього руху тощо.

Відеоспостереження, на думку депутатів, запобігатиме дорожньо-транспортним пригодам, надзвичайним ситуаціям, гарантуватиме публічну безпеку, порядок на вулицях та в громадських місцях. У прес-службі зазначили, що система має також гарантувати безпеку дітей, учнів та студентів у навчальних закладах.

Наразі не відомо, скільки додаткових засобів відеофіксації планують встановити в Києві цього року. Зазначається тільки, що отримані з камер дані зберігатимуться в системі 30 календарних днів, а потім автоматично знищуватимуться.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: