Японський чоловічий журнал опублікував рейтинг університетів з “найдоступнішими студентками”

Дата: 10 Січня 2019
A+ A- Підписатися

Японський чоловічий журнал Spa! Опублікував список університетів за рейтингом відповідно до того, наскільки легко на вечірках вмовити студенток зайнятися сексом. Пізніше видання вибачилось за публікацію.

Про це повідомляє ВВС.

У матеріалі від 25 грудня 2018 року йшлося про вечірки “гіараномі” – вечірки, де чоловіки платять жінкам, щоб вони приходили. У статті повідомлялося, що такі заходи популярні серед студенток. Зокрема, там було й інтерв’ю розробника додатку, за допомогою якого шукають потенційних гостей.

У статті йшлося про п’ять навчальних закладів, студентки яких, як стверджувало видання, були “легко доступні” на вечірках. Також пояснювалося, як “вмовити” жінку і визначити, чи вона доступна для сексу, на основі того, як вона виглядає та у що вдягнена.

Одна з жінок розпочала онлайн-кампанію, вимагаючи, щоб журнал вибачився, а статтю прибрали. Петиція проти цієї статті, розміщена на сайті Change.org, станом на 9 січня набрала понад 40 тисяч підписів.

“Я борюся за те, щоб особливо в таких публічних статтях, як ця, припинили сексуалізацію, об’єктивацію та неповагу до жінок”, – написала авторка петиції Казуна Ямомото.

“Ми перепрошуємо за сенсаційну мову, якою повідомили читачам, як вони можуть досягти інтимних стосунків із жінками, і за те, що склали рейтинг… зі справжніми назвами університетів, що стало результатом матеріалу, який міг образити читачів”, – йдеться в заяві журналу.

Як нагадує ВВС, минулого року офіційне розслідування з’ясувало, що принаймні дев’ять японських медичних навчальних закладів занижували результати іспитів для жінок, щоб не дати їм вступити. У закладах вважали, що багато жінок не працюватимуть у медицині, оскільки залишатимуть практику, щоб народжувати та виховувати дітей.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: