“Як уберегти країну?”: Турчинов знову розповів про “сотні ґендерів”, які загрожують Україні

Дата: 01 Березня 2019
A+ A- Підписатися

Секретар РНБО Олександр Турчинов розповів, що Україну слід будувати “на вічних євангельських цінностях”.

Таку заяву він зробив під час “Всеукраїнського форуму сім’ї” в Києві, повідомляє видання “Новини Донбасу”.

Турчинов учергове розкритикував “ґендерну політику” України та підкреслив, що не підтримує одностатевих шлюбів.

“Як можна зберегти країну і наш народ від руйнування, деморалізації, аморального розкладання? Для цього є тільки один історичний досвід – будувати країну на вічних євангельських цінностях. Тільки цей крок є єдино можливим для величі і процвітання. Спроба підмінити в українському законодавстві та нормативно-правових актах ті споконвічні [дві] людських статі сотнями придуманих ґендерів – суперечить нашій Конституції, християнській моралі і є наступом на традиційні для нашої країни цінності”, – заявив чиновник.

Нагадаємо, що в грудні минулого року на сайті LB.UA та офіційній сторінці секретаря РНБО Олександра Турчинова вийшов текст “Неомарксизм або подорож у безодню”. У матеріалі він висловив різку необґрунтовану критику діяльності Урядової уповноваженої з питань ґендерної політики Катерини Левченко. Остання обіцяла звернутися до Служби безпеки України через поширення звернень до обласних та міських рад із закликами захистити “інституцію сім’ї” в Україні. У своєму тексті Олександр Турчинов назвав активістів, які виступають за рівні права, неомарксистами, звинуватив їх у ненависті до християнства та розповів про те, як ґендер нібито загрожує Україні. 

Тоді правозахисники попросили президента відреагувати на такі заяви чиновника та назвали небезпечним те, що у своїй публічній позиції Турчинов просуває необхідність інтегрування своїх особистих цінностей і релігійних переконань у державну політику.

Також минулого року дружина секретаря РНБО та деканка педуніверситету Ганна Турчинова у своєму блозі розповіла, що ЛГБТ-люди “потребують нової крові та плоті” українських дітей.

Центр інформації про права людини докладно розповідав, чому “ґендерний ГУЛАГ”, про який періодично розповідають деякі український чиновники, – просто вигадка.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: