Експерти підрахували, скільки втратив Крим від окупації

Дата: 31 Березня 2015
A+ A- Підписатися

Від окупації Криму Росією постраждали сфери повітряного, морського, автомобільного, залізничного транспорту. Найменше дохід знизився у сфері трубопровідного транспорту.

Як повідомляє інформаційний центр Free Crimea на своїй facebook-сторінці, експерти центру підрахували, скільки втратив Крим за час російської окупації у сфері зовнішніх транспортних послуг. За основу взято дані Кримстата за 2013 і 2014 рік.

Дохід у сфері морського транспорту зменшився з 84, 1 млн. доларів до 14,2, у сфері повітряного транспорту – з 34,1 до 0,3, на залізниці – з 81,9 до 0,8.

Суттєво постраждала сфера транспортних послуг, пов’язана з подорожами – дохід знизився з 173 до 15,9 млн. доларів.

Найменше збитків у сфері трубопровідного транспорту: відзначено падіння з 6,6 до 5,5 млн. доларів.

Нагадаємо, правозахисники повідомляли, що кримська влада неправомірно націоналізувала Ялтинську кіностудію та інші об’єкти власності. У список власності Республіки Крим були внесені майно Української фондової біржі, Кримської філії публічної акціонерної компанії “Укртелеком”, санаторію “Зорі України” та Центрального військового санаторію “Ялтинський” Міністерства оборони України, водогін і свердловини у Байдарській долині та низку інших об’єктів.

Кримська польова місія з прав людини заявляла, що “кримська самооборона” систематично порушує права людини – є свідчення причетності цього нелегального збройного формування до вбивств і викрадень проукраїнських активістів, перешкоджання діяльності журналістів, нападів на храми Української православної церкви Київського патріархату, обшуків в мечетях, медресе, будинках лідерів кримських татар, захоплень об’єктів приватної власності. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter