Інтерпол розшукує 13 людей за тяжкі злочини в зоні АТО

Дата: 05 Січня 2016
A+ A- Підписатися

Інтерпол розшукує 13 особливо небезпечних злочинців, які вчиняли в зоні АТО важкі кримінальні злочини.

Про це повідомляє відділ комунікації Головного управління поліції Донеччини.

“У міжнародний розшук вже оголошено 13 особливо небезпечних осіб, які діяли на окупованій території. Нам вдалося довести їх причетність до тяжких злочинів, незважаючи на неможливість доступу поліції до цієї зони”, – цитує прес-служба відомства начальника Головного управління поліції Донеччини В’ячеслава Аброськіна.

Правоохоронці підозрюють цих людей у вбивствах, катуваннях, викраденнях, пограбуваннях громадян та причетності до терористичних угруповань.

“Встановлено, що одночасно усі ці зловмисники з кримінальним досвідом входять або входили до лав бойовиків. Тож терористи та їх пособники, які вчиняють тяжкі правопорушення, можуть не сподіватися сховатися за межами України – ми зробили усе, аби вони не залишилися безкарними, – зауважує Аброськін.

Аби оголосити в міжнародний розшук підозрюваних до Генерального секретаріату Інтерполу направили 137 матеріалів. З них 27 – щодо фігурантів відразу кількох кримінальних проваджень, у числі яких – злочини проти миру та безпеки.

Нині у міжнародному розшуку знаходяться 85 людей, розшукуваних для затримання та екстрадиції, а також для встановлення місцеперебування.

Як повідомлялось раніше, парламентарі країн ЄС засмутились звістці, що президент Петро Порошенко своїм законопроектом, який вносить зміни до Конституції у частині правосуддя, відкладає ратифікацію Римського статуту Міжнародного кримінального суду (МКС) на три року.

Раніше заступник голови Конституційної комісії Віктор Мусіяка закликав якнайшвидше ратифікувати Римський статут. А президент Європейського комітету із запобігання тортур та негуманного або принизливого ставлення Микола Гнатовський переконаний, ігноруючи ратифікацію статуту, Україна втрачає права, які випливають із членства в Міжнародному кримінальному суді. Сьогодні Україна не має права передавати на розгляд Суду будь-які ситуації, які стаються в країні, українці не можуть працювати в офісі прокурора МКС і бути суддями.

Нагадаємо, у Слов’янську тіло зниклого замість правоохоронців знайшли волонтери, а слідчі Краматорська та Слов’янська не розслідують зникнення керівника торгового підприємства Юрія Останіна та його підлеглих експедиторів — Вадима Білого, а також Олексія Зайцева.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: