IKEA випускає колекцію товарів із пластику, виловленого в морі

Дата: 04 Червня 2019
A+ A- Підписатися

Шведська кампанія IKEA презентувала колекцію товарів для дому, які виготовили з переробленого пластику, виловленого в морі. 

Про це пише видання The Village.

Сировиною для відомих на весь світ меблів став пластик, який виловили в Середземному морі іспанські рибалки. Використання переробленого матеріалу допоможе знизити викиди парникових газів, зекономити енергію та зменшити забруднення полігонів та океанів, зазначили в IKEA.

Лінійку під назвою Musselblomma почнуть продавати вже у вересні 2019-го: спочатку в іспанських магазинах IKEA, а згодом і в італійських.

Ще торік шведський бренд повідомив, що планує до 2020 року відмовитися від нафтової пластмаси та перейти на вторинну сировину. Також у магазинах IKEA з минулого року поступово зникають одноразові пластикові вироби, зокрема столові прилади, мішки для сміття, сумки-холодильники тощо. 

“Наразі в наших океанах понад 86 мільйонів тонн пластику”, – наголошували тоді в компанії. 

Як відомо, сміття, яке залишають після себе люди, вчені знаходять у найрізноманітніших точках світу. Нещодавно влада Непалу відправила спеціальну експедицію на найвищу гору планети Еверест, щоб прибрати звідти пластик та мертві тіла, які її засмічують. Комерційний альпінізм на Еверест за останні десятки років набув масового характеру: станом на початок липня минулого року на найвищу гору світу піднялися понад 9 тисяч людей, які залишають після себе тонни відходів. 

Нещодавно пластиковий пакет знайшли в найглибшій точці світу – Маріанському жолобі. 

Якщо проблеми екології турбують вас, то спробуйте використовувати чат-бота, який навчить вас правильно сортувати сміття

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: