Гугл сповіщатиме користувачів про появу їхніх персональних даних в результатах пошуку

Дата: 06 Серпня 2023
A+ A- Підписатися

Гугл оновив форму запиту на видалення відвертих фотографій з результатів пошуку: відтепер пошуковик надсилатиме сповіщення, коли виявлятиме адресу, номер телефону або електронну пошту користувача в інтернеті.

Про це пише “Детектор медіа” з посиланням на блог компанії.

Джерело: pixabay.com

Компанія оновила інструмент “Результати про вас”, розроблений минулого року, для допомоги людям видаляти результати пошуку, що містять їхній номер телефону, домашню адресу або електронну пошту.

Тепер він надсилатиме сповіщення про нові виявлення контактної інформації. Після його отримання користувач зможе швидко попросити гугл видалити ці результати.

Для того, щоб скористатися інструментом, треба натиснути на фотографію свого профілю в додатку гугл і вибрати “Результати про вас” або перейти на спеціальну сторінку, створену компанією.

Поки що можливість отримання таких сповіщень доступна у США англійською мовою, проте впродовж найближчих тижнів гугл планує розгорнути її в різних регіонах іншими мовами.

Водночас гугл оновив форму запиту на видалення відвертих фотографій з результатів пошуку та спростив отримання доступу до батьківського контролю. Для цього необхідно ввести пошуковий запит на кшталт Google parental controls або Google family link. Після цього з’явиться інформаційне вікно з поясненнями, як налаштувати необхідні параметри, пишуть журналісти.

Раніше ZMINA повідомляла про те, що проєкт #Stop_sexтинг у співпраці зі студією подкастів The Ukrainians Media запустили подкаст “Хороших батьків не блокують”. За словами засновників, він має допомогти батькам захистити своїх дітей від онлайн-ризиків.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter