Громадська організація “А21” надає допомогу постраждалим від торгівлі людьми

Дата: 21 Жовтня 2018
A+ A- Підписатися

Міжнародна громадська організація “Аболіціоністи 21-го сторіччя” (А21) допомагає постраждалим від торгівлі людьми. 

Про це Центру інформації про права людини розповіла Катерина Яковенко, координаторка з превентивної діяльності міжнародної громадської організації “А21”. 

Катерина Яковенко

“Якщо людина живе у віддаленому районі і в державі немає можливості надати якісне медичне обслуговування, то завжди можна звернутися до нашої організації. Ми надаємо ту допомогу, яка потрібна постраждалій людині”, – повідомила вона. 

За її словами, організація може взяти людину під повне піклування до шести місяців або надати одноразову допомогу.

“Все залежить від стану людини. Ми підходимо дуже індивідуально до кожної проблеми у людини”, – додала вона. В організації сподіваються, що завдяки допомозі постраждалим знижується ризик ретрафіку (повторне потрапляння людини до рабства через те, що вона не пройшла реабілітацію і не усвідомила, що з нею сталось – ред.)

Телефон А21: +38 (044) 338 33 81. Наразі співробітники відповідають на дзвінки з 10:00 до 18:00. Електронна адреса організації: info.ua@a21.org

Нагадаємо, в Україні постраждалий від торгівлі людьми може претендувати на одноразову виплату від держави до шести тисяч гривень. Окрім того, людина може отримати медичне обслуговування та психологічну реабілітацію. 

За даними Міністерства соціальної політики України, за перше півріччя 2018 року державну допомогу отримали 122 постраждалих. Минулого року за той самий період – 101 людина.

Національна поліція України за шість місяців 2018 року порушила 188 кримінальних проваджень за статтею про торгівлю людьми. Минулого року із січня по червень таких справ було 144. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: