Головній лікарці Запорізької дитячої лікарні призначили службову перевірку через гомофобну колонку

Дата: 13 Листопада 2020
A+ A- Підписатися

Щодо головної лікарки Запорізької дитячої лікарні №1 Валентини Ліхачової призначили службову перевірку у зв’язку з гомофобними висловлюваннями.  

Про це повідомила громадська організація “Ґендер Z”. 

У вересні Ліхачова, на той момент кандидатка в депутати від ОПЗЖ, у колонці для інформаційного бюлетеня партії заявила таке:

“Чому ми, люди з нормальною орієнтацією, які сповідують загальнозаведені людські цінності, повинні пояснювати дітям і онукам усю мерзотну суть гомосексуалізму… Проводьмо Покровські ярмарки, а не гей-паради!” 
 
“Ґендер Z” розцінив публікацію як поширення дискримінаційних висловлювань та неприховану мову ворожнечі. Активісти організації надіслали звернення до Уповноваженої Верховної ради України з прав людини Людмили Денісової з проханням дати належну правову оцінку словам Ліхачової. 
 
“Днями ми отримали відповідь. Представник Уповноваженого з дотримання рівних прав і свобод Віктор Іванкевич висловив недвозначну позицію: вживання подібних дискримінаційних фраз посадовою особою є порушенням законодавства”, – зазначають у “Ґендер Z”. 
 
Також, додають у повідомленні організації, від Офісу Омбудсмана надіслали запит до Департаменту охорони здоров’я Запорізької міської ради щодо необхідності провести службову перевірку діяльності лікарки та роз’яснювальну роботу з нею.

Нагадаємо, що 20 вересня в межах Запоріжжя-прайду в місті вперше відбувся Марш рівності – традиційна хода за права ЛГБТ. Близько пів тисячі людей, місцевих та з інших міст України, пройшли Фестивальною площею під спільним гаслом “Запоріжжя – місто без стереотипів”.   
 
Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter