Французьке агентство AFP опублікувало мапу з неукраїнським Кримом

Дата: 07 Лютого 2019
A+ A- Підписатися

Україна звернулася до французького інформагентства AFP із зауваженням щодо публікації мапи, де окупований Росією Крим не був позначений як територія України.

Про це йдеться в повідомленні посольства України у Франції.

“Деякі французькі ЗМІ продовжують припускатися помилок у позначенні на картах незаконно анексованої Росією території АР Крим. У зв’язку з появою 4 лютого в Twitter агентства AFP карти з некоректним зображенням Криму Посольство звернулося до керівництва агентства з вимогою вжити необхідних заходів для виправлення ситуації та неповторення подібних випадків у майбутньому”, – заявили в посольстві.

Нагадаємо, що це не перша ситуація, коли окупований Крим назвали “російським”. У січні цього року американський телеканал CNN у своєму новорічному матеріалі опублікував фото, де окупований Крим позначений як частина Росії. У грудні минулого року в сертифікаті Книги рекордів Гіннеса, який у Севастополі отримав громадянин Білорусі, місто вказали як територію Російської Федерації.

Нещодавно Міністерство закордонних справ України запустило другий етап проекту “Крим на мапі світу”, в межах якого відслідковує некоректне позначення на мапах окупованого українського Криму як “російського”. Міністерство просить повідомляти про виявлені некоректні зображення на електронну адресу crimea@mfa.gov.ua або в коментарях до повідомлення про проект у Фейсбуці.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014-го початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Ключові міжнародні організації, зокрема Генеральна Асамблея ООН, засудили дії РФ і назвали окупацію Криму незаконною. Проти Росії були введені економічні санкції.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: