Дружина президента назвала взірцевою київську інклюзивну школу №168

Дата: 13 Січня 2017
A+ A- Підписатися

Дружина президента Україні Марина Порошенко 13 cічня відвідала інклюзивний навчальний заклад – школу І-ІІІ ступенів №168 Києва, де ще у 2000 році почали об’єднувати в одному класі дітей, різних за станом здоров’я та освітніми потребами.

Про це повідомляє прес-служба президента України.

Марина Порошенко ознайомилася з умовами та функціонуванням інклюзивного освітнього середовища у школі. На сьогодні в школі навчається 94 дитини з особливостями розвитку. Це найбільший показник охоплення інклюзивним навчанням у загальноосвітніх навчальних закладах України. За 17 років школа напрацювала безцінний досвід запровадження інклюзивної освіти та сформувала практичну базу рекомендацій щодо забезпечення широкого спектру необхідних послуг відповідно до освітніх потреб дітей з інвалідністю.

Дружина глави держави поспілкувалася з педагогічним колективом та учнями закладу, оглянула кабінет сенсорної інтеграції та тренажерний зал, а також відвідала урок з лего-конструювання, математики з використанням нетбуків та індивідуальне заняття з логопедом.

За словами Марини Порошенко, ця школа – прогресивний навчальний заклад, де створено атмосферу взаємоповаги, взаєморозуміння між усіма учасниками інклюзивного навчального процесу – педагогами, дітьми та батьками, що має бути прикладом для всіх загальноосвітніх шкіл України.

Вихованці за народним обрядом заспівали щедрівки та привітали пані Марину напередодні Щедрого Вечора Старого Нового року.

Марина Порошенко нагородила щедрувальників солодкими подарунками, побажала їм сонячного дитинства та віри у світле майбутнє рідної держави.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: