Dove та Epic Games виступили проти надмірної сексуалізації жінок у відеоіграх

Дата: 16 Травня 2023
A+ A- Підписатися

Косметичний бренд Dove спільно з компаніями Unreal Engine Epic Games та Women in Games випустили рекламу проти сексуалізації жінок у відеоіграх. 

Про це повідомляє The Drum.

Скриншот з реклами

Так, у ролику персонажка після перемоги над монстром повертається до себе в гримерну, змиває макіяж і знімає свій сексуалізований костюм. Перед новою грою вона вирішує обрати для себе зручніше вбрання. Позбавившись попереднього костюма, вона почувається ще впевненішою.

Глобальний віцепрезидент Dove Леандро Баррето наголосив, що їхня компанія переконана, що краса має бути джерелом упевненості, а не занепокоєння у всіх аспектах життя – як реального, так і віртуального.

“Попри те що ігрова індустрія досягла значних успіхів у прагненні стати інклюзивнішою, необхідно прискорити прогрес, щоб кинути виклик вузьким визначенням краси, все ще видимим у віртуальному світі. Разом з партнерами ми хочемо вплинути на мільйони жінок та дівчаток, які проводять свій вільний час, граючи в ігри”, – пояснив він. 

Ця реклама – це продовження кампанії Real Virtual Beauty, яку запустили у 2022 році і яка має на меті руйнувати стереотипне представлення жінок у відеоіграх.

Згідно з дослідженням Dove, 60% дівчат і 62% жінок вважають, що персонажки в іграх мають не такий вигляд, як жінки й дівчата в реальному житті.

Крім того, відсутність різноманітності в образах персонажок впливає на самооцінку більш ніж третини дівчат. А 74% жінок хочуть більшої інклюзивності для жіночих персонажів у відеоіграх.

Нагадаємо, що у 2021 році в Китаї запровадили нові правила для розробників відеоігор, згідно з якими в них не може бути “неправильних персонажів” і тем, які суперечать “правильним цінностям”. Внутрішній документ, виданий Управлінням з питань преси й видавничої справи Китаю, передбачає наявність “чіткого гендеру” всіх ігрових персонажів та відсутність сюжетів з “розмитими моральними кордонами“.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: