“Донбас Медіа Форум” може стати постійно діючим проєктом – Олексій Мацука

Дата: 06 Листопада 2021
A+ A- Підписатися

“Донбас медіафорум” може стати не щорічною подією, а постійним проєктом із тренінгами, зустрічами медійників тощо.

Про це 6 листопада повідомив ініціатор і засновник форуму Олексій Мацука під час панельної дискусії “Як змінився медіаландшафт Сходу України за останні роки”.

Олексій Мацука. Джерело: фейсбук-сторінка Олексія Мацуки

Мацука розповів, що планує й надалі працювати над “збільшенням присутності українських медіапроєктів на непідконтрольних територіях”.

“Нам реально не можна чекати, щоб не робити медіапроєкти на непідконтрольні території. Державний телеканал “Дом” робить мовлення, але, на мій погляд, може настати точка неповернення щодо непідконтрольних територій. Щоб вона не настала, важливо зосередити 100% зусиль на Донецьку, Луганську, Криму, що є в моїх особистих та професійних планах як редактора, журналіста та медійної персони”, – сказав він.

Мацука також розповів про роботу телеканалу “Дом”, який очолює від лютого нинішнього року. За його словами, медіа протягом року отримало достатньо сильну команду та можливості, щоб організувати мовлення без його “особистої участі надалі в більшості випадків”.

Нагадаємо, що 7-ий “Донбас медіафорум” стартував 5-го листопада. Він запланований на два дні в змішаному форматі – онлайн та офлайн, в студії “Суспільного”.

Основними напрямками дискусій цього року стануть відповідальність журналістів перед аудиторією та колегами, спільна та самостійна освіта, саморегуляція, адаптація до викликів та пошуки ефективних рішень.

“Донбас медіафорум” проводиться щороку з 2015-го після вимушеного переїзду журналістів з Донеччини та Луганщини для колег із регіону, журналістів-переселенців, медійників, які працюють з тематикою Донбасу. Захід дає можливість обговорити проблеми регіону, а також налагодити втрачені комунікації.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: