Docudays UA починає новий сезон онлайн-прем’єр на DOCU/ПРОСТІР

Дата: 02 Грудня 2016
A+ A- Підписатися

До річниці Революції Гідності та подій грудня 2013 року Docudays UA демонструє фільм “Євромайдан. Чорновий монтаж”.

Про це Центру інформації про права людини повідомляє прес-служба Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини.

З 2 грудня фільм – у вільному доступі. Стрічка поєднала роботи багатьох українських документалістів, які знімали й щоденне життя, і найгарячіші моменти українського протесту.

“Я й досі вважаю “Євромайдан. Чорновий монтаж” феноменом. Під час створення фільму ми працювали справжньою командою, допомагали одне одному, як і люди на Майдані. Саме тоді я побачила, як спільні випробування відкривають у людях найкраще. А ще я відчула, що гуртом можна здолати все й навіть зробити повнометражний фільм усього за місяць”, – каже PR-директорка Docudays UA, продюсерка альманаху Дар’я Аверченко.

Після показу на відкритті Docudays UA у 2013-му році фільм уже об’їхав десятки фестивалів і позафестивальних показів по всьому світу. У рамках Мандрівного фестивалю стрічку було показано в більшості українських регіонів.

“Хтось вважає “Євромайдан…” занадто “м’яким”, навіть романтичним, а хтось, навпаки, вбачає у фільмі загрозу репутації країни та плюндрування пам’яті героїв. Поступово розрив між цими двома думками стає все більшим, і це дуже сумно, але показово щодо того, куди рухається наше суспільство, – говорить продюсерка стрічки Юлія Сердюкова, яка була присутня на більшості показів. – Проте часто в залі перебували уважні люди, які бачили всю складність і багатогранність розказаної там історії та були готові до діалогу з будь-якими опонентами. Ці розмови багато чого мене навчили. Зокрема, тому, що хороший документальний фільм набуває все більше смислів із часом”.

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: