До в’язниці відправили вчителя малювання з Вінниці, який розбещував дівчат на приватних уроках

Дата: 14 Листопада 2023
A+ A- Підписатися

На Вінниччині суд відправив на 12 з половиною років до в’язниці місцевого мешканця, якого визнав винним у розбещенні малолітніх і неповнолітніх, домаганні дитини для сексуальних цілей, а також виготовленні й зберіганні дитячої порнографії.

Про це розповіли в Офісі генерального прокурора. 

Засуджений 56-річний чоловік працював викладачем та під приводом приватних уроків малювання отримував доступ до дітей. 

Він “здійснював фізичне та інтелектуальне розбещення” чотирьох дівчаток віком 7–14 років, а з одною з них листувався, пропонував зустрічі інтимного характеру та надалі вчинив стосовно неї розпусні дії.

Журналісти після появи новин про викриття чоловіка з’ясували в потерпілих, що він “карав” дітей за “погану поведінку”. 

“Коли ти погано себе поводиш чи вередуєш, ти отримуєш такі покарання. Виглядало це так. “Карандаш” – перераховував ребра пальчиками дівчат. З самого верху в самий низ. “Кісточка” – перевертав і тримав за ноги, волоссям наче кісточкою мотиляв по підлозі, і неважливо, чи ти в штанцях, чи ти в спідничці. Ми сміялись, це виглядало як гра. А розповідати батькам про покарання – це як розповісти про погану поведінку на уроках”, – цитували вони одну з потерпілих. 

Окрім позбавлення волі, втрати права викладати на три роки й внесення до відповідного реєстру засуджених за злочини проти статевої свободи малолітніх, чоловік ще має виплатити компенсацію моральної шкоди. За всіма цивільними позовами її сума загалом становить 250 тисяч гривень. 

Нагадаємо, що на примусове лікування відправили львівського екскерівника релігійного табору, винного в сотні зґвалтувань дітей.

ZMINA докладно розповіла, як зрозуміти, що над дитиною вчиняють сексуальне насильство, і допомогти. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter