Для українських військовослужбовиць запустили лінію психологічної підтримки

Дата: 17 Січня 2023
A+ A- Підписатися

Громадська організація “Землячки” разом із психологинею Ганною Гавриш та командою кваліфікованих спеціалістів запустили лінію психологічної підтримки для українських захисниць. Отримати допомогу можна безплатно, індивідуальні консультації відбуваються в онлайн-режимі, тож долучитися можна з окопу та позиції.

Про це пише “Дівоче Медіа”.

Фото: АрміяInform

“Кожна з нас має право відчувати й проживати різні почуття. І якщо на службі необхідно бути сильною і сміливою, то на зустрічі з психологом можна бути будь-якою. В онлайн-кабінетах ми можемо зустрітися з вразливістю і сумом, з розчаруванням і очікуваннями. Кожна захисниця зможе висловитись і бути почутою.

Цей проєкт – про прийняття і м’який супровід у складний час. Це маленький острівець спокою у вирі нескінченних боїв. І 50 хвилин для кожної, щоб побути в контакті із собою”, зазначила головна психологиня проєкту “Землячки. Український Фронт” Ганна Гавриш.

У межах проєкту кожній захисниці, яка звернеться по допомогу, нададуть до 10 консультацій (по 50 хвилин) із психологом.

Щоб зв’язатися з фахівцем, військовій необхідно лише написати повідомлення в телеграм за номером: +380 68 800 5265.

Нагадаємо, що в парламенті на рівні профільного комітету Верховної Ради народні обранці доопрацьовують проєкт закону “Про внесення змін до статті 1 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”. Тож військовий облік для жінок в Україні відтермінували до жовтня 2023 року.

Читайте також: Відсутність військової підготовки, “скляна стеля” і необхідність збиратися на війну за власні кошти: з чим стикаються жінки в армії та що робити?

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter