Дівчинка, яка нібито втекла з окупованої Горлівки через мінне поле, насправді заблукала

Дата: 31 Травня 2021
A+ A- Підписатися

Неповнолітня мешканка Горлівки, яка, за версією поліції, перейшла мінне поле, бо не бажала жити на підконтрольній бойовикам території, насправді загубилась. 

Про це повідомляє LB.ua.

Неповнолітня мешканка Горлівки, яка, за версією поліції, нещодавно перейшла мінне поле, бо не бажала жити на підконтрольній бойовикам території. Фото: Портал МВС

Повідомлення про 16-річну мешканку Горлівки, яка вночі перейшла мінне поле біля населеного пункту Верхньоторецьке, з’явилися на порталі МВС 28 травня. У ньому вказували, що “неповнолітня після відпочинку з друзями, перетнувши мінні поля, свідомо прийшла на лінію розмежування“. Окрім цього, правоохоронці наголошували, що дівчинка “повідомила про бажання проживати на території неокупованої України” та про “родичів на Західній Україні”.

Як з’ясувала журналістка LB, батьки дівчинки померли, а тому та була змушена жити з бабусею. Саме через складні стосунки з нею вона й не хотіла повертатися на окуповану територію.

Дівчинка, як зазначають у виданні, вже бачила повідомлення поліції про те, що вона перейшла мінне поле, щоб жити на неокупованій території, і тепер хвилюється через них. 

“Вона мені телефонує й каже, що їй такі новини надсилають друзі, а це ж неправда. Прошу її не переживати… Дитина просто загубилася. Я переживаю за її майбутнє, бо вона захоче повернутися додому – і буде там ворогом. Я не хочу, щоб у неї були неприємності. Дитина просто заблукала, опинилися в складній життєвій ситуації, з якої тепер повинні шукати вихід дорослі”, – каже психологиня Олена, яка працює з підлітком.

У неповнолітньої дівчинки знайшли “паспорт” так званої “ДНР”. Фото: Портал МВС

На прогулянці, щоб уберегти дівчинку від зайвої уваги, її планують супроводжувати працівниці служби в справах дітей. 

“Попросимо, щоб поліція патрулювала, бо я вже бачу, що сюди починають приходити”, – каже Олена. 

Наразі неповнолітня лишатиметься на підконтрольній уряду території, адже відпустити до Горлівки саму її не можуть через вік. 

Нагадаємо, що минулого року прикордонники зупинили на кордоні з Росією на Сумщині 17-річного мешканця Севастополя, який намагався потрапити до України. Щоб навчатися на неокупованій території, він перетнув нелегально побудований Кримський міст, виїхав на територію Росії, звідки вирушив до Брянської області, де і намагався незаконно перетнути кордон. 

Згодом кримчанин почав навчатись у Херсоні.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter