Директор Гельсінської спілки увійшов до наглядової ради суспільного мовлення

Дата: 12 Грудня 2017
A+ A- Підписатися

Виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини Олександр Павліченко став членом наглядової ради ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” від громадських об’єднань у правозахисній сфері.

Відповідне рішення 7 грудня ухвалила Національна рада з питань телебачення і радіомовлення, повідомляє “Суспільне мовлення”.

Олександр Павліченко

Павліченко змінив у кріслі члена наглядової ради Тараса Шевченка, директора Центру демократії та верховенства права. Останній написав заяву про складення повноважень члена наглядової ради за власним бажанням. Офіційна причина такого рішення не повідомляється, проте, відомо, що останні місяці Шевченко навчався в Єльському університеті в США.

Тараса Шевченка обрали членом наглядової ради на конференції громадських об’єднань у правозахисній сфері. Друге місце тоді посів Олександр Павліченко. Порядок обрання членів наглядової ради суспільного передбачає, що у випадку дострокового припинення повноважень, членом наглядової ради стає кандидат, який за кількістю голосів посів друге місце.

Нацрада затвердила склад наглядової ради ПАТ “НСТУ” 17 грудня 2015 року. Від громадських об’єднань та асоціацій її членами стали: Володимир Бринзак – у сфері фізичного виховання та спорту, Євген Глібовицький – у творчій сфері, Дарія Карякіна – у сфері забезпечення прав національних меншин, Тетяна Лебедєва – у сфері журналістики, Вадим Міський – у сфері захисту інтересів дітей та молоді, Олексій Панич – у сфері освіти та науки, Віктор Таран – у сфері місцевого самоврядування, Тарас Шевченко – у правозахисній сфері, Наталя Скрипка – у сфері захисту прав осіб з особливими потребами.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter