Deutsche Welle назвало війну в Україні “громадянською” – і вибачилось

Дата: 12 Червня 2018
A+ A- Підписатися

Німецьке видання Deutsche Welle у своєму матеріалі назвало війну на сході України “громадянською”. У Міністерстві закордонних справ обурені таким визначенням.

Про це у Twitter написала речниця МЗС Мар’яна Беца.

“Неприйнятно, що DWnews пишуть про “громадянську війну” в Україні. Це агресія Росії проти України”, – написала вона.

І в самому матеріалі DW щодо переговорів у Берліні, і в твіт-підводці вжито словосполучення “громадянська війна” (civil war).

“Репортажі мають ґрунтуватися на фактах. Ми очікуємо прояснення і виправлення статті “, – заявила Беца.

Пізніше англомовна редакція Deutsche Welle вибачилась за слова про “громадянську війну” в Україні у своїй статті та виправила хибне формулювання у матеріалі.

Редакція DW опублікувала вибачення у своєму акаунті в Twitter. “Ми просимо вибачення за те, що ця стаття не відповідала нашим редакційним стандартам  – ми відповідно змінили текст. Дякуємо, що привернули до цього нашу увагу”, – зазначили представники Deutsche Welle.

Раніше Міністерство освіти, молоді та спорту Чехії повідомило, що відкликало дозвіл на новий шкільний атлас світу після скарг України і Грузії. На деяких мапах атласу, зокрема, Крим був позначений як “російський”, окуповані частини Донецької і Луганської областей теж відокремлені від решти України.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: