Державна залізниця Китаю закликала жінок не фарбуватися в потягах: користувачі соцмереж обурилися

Дата: 18 Вересня 2023
A+ A- Підписатися

Державна залізниця Китаю оприлюднила рекламний відеоролик, у якому закликала жінок не наносити макіяж у потягу. Це спричинило обурення користувачів у соцмережах: залізницю звинувачують у сексизмі.

Про це повідомляє CNN.

Реклама зʼявилася як частина кампанії, спрямованої на запобігання асоціальній поведінці пасажирів. В інших роликах людей закликають не смітити, сідати лише на своє місце і говорити тихо.

На рекламному відео жінка готується зробити макіяж і нанести тональний крем, сидячи в салоні швидкісного міжміського потяга. Її плеча торкається чоловік на сусідньому сидінні, у якого на обличчі теж тональний крем, зі словами: “Мені не потрібно наносити макіяж, красуне”.

У соцмережах люди розкритикували залізницю, вбачаючи в цьому відео сексизм. Коментатори вважають, що в макіяжі “немає нічого асоціального”.

Відео зібрало понад 340 мільйонів переглядів та 20 тисяч коментарів. 

“Наступний крок – раз і назавжди заборонити жінкам їздити у потягах?” – запитувалися користувачі соцмереж.

Китайські посадовці відреагували на такі коментарі та сказали, що не слід “перебільшувати” зміст реклами. За їхніми словами, інциденти з макіяжем нібито були одними з “найпоширеніших” скарг від пасажирів.

Нагадаємо, що минулого літа рекламна кампанія, розпочата урядом Іспанії, спричинила скандал через скарги моделей на те, що їхні фото використали без дозволу. А зображення однієї з моделей відредагували: замість протеза у фотошопі їй “домалювали” ногу.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter