Держава вперше визначила політику у сфері прав людини – омбудсман

Дата: 28 Серпня 2015
A+ A- Підписатися

Валерія Лутковська назвала величезним досягненням те, що держава вперше на 5 років визначила політику у сфері прав людини.

Як повідомляє сайт Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Валерія Лутковська заявила про це під час прес-конференції “Національна стратегія з прав людини”, що відбулася сьогодні в інформаційно-аналітичному агентстві “Главком”.

“Тепер, згідно з Указом Президента, 10 грудня, в Міжнародний день захисту прав людини, ми будемо мати предметну дискусію про те, наскільки виконується План дій з реалізації Національної стратегії з прав людини, і яких ще дій від Уряду ми чекаємо для того, щоб Національна стратегія протягом 5 років була виконана“, – зазначила Валерія Лутковська.

Учасники прес-конференції, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини Аркадій Бущенко та директор Представництва Програми розвитку ООН в Україні Янтомас Хімстра, проаналізували підписану Президентом України Національну стратегію з прав людини, її суть, розповіли про те, що не увійшло до документа, та як стратегія вплине на громадян.

Аркадій Бущенко зазначив: “Ми будемо намагатися брати активну участь в обговоренні Плану дій та у моніторингу виконання цієї стратегії“.

На його думку, коли у Плані дій буде відображено, які ресурси виділяє держава на виконання стратегії, стане зрозуміло, наскільки вона серйозно ставиться до поставлених цілей, окреслених у стратегії. За словами Бущенка, виконання стратегії потребує значних ресурсів, і не лише фінансових, але й організаційних.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: